Bülent Korkmaz'ın teknik direktör olması iyi oldu mu?


 
 Son 4-5 maçtır Galatasaray'ımız bir türlü galibiyet göremiyor. Michael Skibbe'nin gitmesinden sonra Bülent Korkmaz'ı çıkış noktası gören yönetim, bunun sorunu çözecek nitelikte bir değişim olmadığını anlamıştır. Bu aralarda sorunu çıkaran kişinin Lincoln olduğunu medya organları bağıra bağıra çığırıyor. Bana göre sorun Lincoln'de değil, onun gibi bir oyuncuyu maçların kader anlarında çıkaran Bülent Korkmaz'dır.  Bursaspor ve Gençlerbirliği takımlarında yeterli bütçelere ve iyi transferlere rağmen teknik adamlığını konuşturamayan bir kişinin Galatasaray'ın profesyonel futbol takımını tam olarak yönetebilecek olduğunu hangi zihniyet söyleyebilir..
 
 Fenerbahçe'nin her puan kaybettiği hafta bir üç puan beklerken yine mağlubiyet almanın bir mantığı varmıdır?  Biz UEFA Kupası'nda ve Süper Lig'de şampiyonluk parolası ile orta çıkmadık mı? Niye beklenen niteliklere ve bu hedeflere bizi ulaştıracak bir teknik adam başa getirilmedi? Michael Skibbe'yi sezon başı göğe çıkaran yönetim, her takımının birkez bile olsun başına gelebilecek bir olay sonrasında niye Skibbe'yi yollar? Biz ne kadar soru sorsakta taraftar olduğumuzdan olanları sadece izlemek ile geçiniyoruz. Galatasaray'ın bu zamana kadar tek sahipleri zengin ve Türkiye'yi yöneten iş adamları oldu..
 
 Bülent Korkmaz'ın kaptan olarak Galatasaray'da yaptıklarına herkez şapka çıkarır ama teknik adamlığına böyle diyemeyiz. Göreceğiz sezonun bitmesi ile birlikte Bülent Korkmaz'da yollanacak yerine başka teknik adam aranacak. Bana göre ise yönetimin kendisi ve zihniyeti değişmeli ki taraftarlar huzur ile maçlarını izleyebilsin..
 
Webaslanlari.blogcu.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !